Regulamin halowego turnieju piłki nożnej

Grand Prix 70-Lecia KS Stal Grudziądz

 

1.       Cykl Grand Prix składa się z 3 turniejów, w których drużyny rozgrywają po 5 spotkań, na zasadzie każdy z każdym.

2.       Pierwszy turniej odbędzie się 30 grudnia 2017 roku i podczas jego trwania wyznaczony zostanie termin kolejnego turnieju.

3.       W  turnieju biorą udział drużyny, które dokonały płatności  kwoty wpisowej 100 złotych za każdy turniej najpóźniej w dniu odbywania się turnieju lub wpisowego 300 złotych za wszystkie 3 turnieje – w kawiarni klubowej Set-Bar lub na konto klubu: KS Stal Grudziądz, ul. Sportowców 3 , 86-300 Grudziądz; numer konta bankowego: BGŻ Grudziądz  86 20300045 1110 0000 0389 495

4.       Organizator wystawia KP w dniu turnieju.

5.       Pojedynczy Turniej rozgrywany jest w systemie każdy z każdym.

6.       Drużyny zgłaszają listę zawodników (max 10 osób) wraz z przypisanymi numerami na koszulkach oraz zaznaczonym bramkarzem i kapitanem – wg karty zgłoszeniowej w dniu turnieju.

7.       Drużyny ubezpieczają zawodników we własnym zakresie

8.       W czasie trwania turnieju obowiązują przepisy ogólne dla rozgrywek futsalu PZPN.  Stosowane kary indywidualne – 2 min wykluczenia  (anulowane po zdobyciu bramki przez rywala przed upływem czasu)

9.       Drużyny grają po 4 zawodników + bramkarz, obowiązują zmiany hokejowe, czas jednego meczu 2x10 minut, pole do gry 50m x 20m, bramki 5 x 2 m, piłka halowa rozmiar 4.

10.   Z sędzią może rozmawiać wyłącznie kapitan drużyny.

11.   Po każdym turnieju tworzona będzie tabela końcowa, w której sumowane będą wyniki wszystkich turniejów. Tabela po 3 turnieju stanowić będzie tabelę końcową i wykaz zajętych miejscach w cyklu Grand Prix. W przypadku równej ilości zdobytych punktów, o kolejności w tabeli decyduje suma bezpośrednich pojedynków obu zainteresowanych drużyn, następnie lepsza różnica bramek, dalej większa ilość strzelonych bramek, rzuty karne wykonywane przez 3 zawodników z każdej drużyny, rzuty karne wykonywane przez kolejnych zawodników do pierwszej przewagi.  

12.   Organizator turnieju nie odpowiada za zagubione lub zniszczone mienie uczestników.

13.   W turnieju finałowym – trzecim - wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pamiątkowe medale, wszystkie uczestniczące drużyny otrzymają puchary. Wszyscy zawodnicy otrzymają poczęstunek w formie stołu szwedzkiego (dla osób pełnoletnich poczęstunek integracyjny)  w kawiarni Set-Bar.

14.   Podczas turnieju czynna będzie kawiarnia klubowa z art. spożywczymi, kawą , herbatą, piwem.

15.   Więcej informacji udziela Tomasz Rybik -534-190-130 lub Arkadiusz Arentowicz – 660-774-001.

 

 

Zapraszamy na Międzynarodowe zawody Uniform Bowling 2017. Kolejny już raz możemy spotkać się na kręgielni w Grudziądzu aby w ramach rozgrywek integrować międzynarodową społeczność służb mundurowych. Świetna zabawa oraz sportowa rywalizacja przyczyniają się do dużego zainteresowania tymi zawodami rozgrywanymi na kręgielni Hotelu RAD. Tegoroczne zawody zaplanowano na 21.10.2017, jednak wielu zawodników i gości przyjeżdża dzień wcześniej zatrzymując się w Hotelu STAL. Po zakończonych zawodach w gościnnych progach Klubu Sportowego STAL odbędzie się biesiadna kolacja wraz z wręczeniem nagród i pucharów. Serdecznie zapraszamy.

Karta zgłoszenia

Harmonogram

Regulamin